Veebipõhine objektijuhtimise tarkvara, ehitustööde päevik digitaalne

Tõstame ehitussektori tõhusust

Buildocs filosoofia süsteemi erinevate funktsioonide arendamisel on lihtne – lihtsustada ehitusprojekti käigus kõikide osapoolte koostöö ja kommunikatsioon. Objekti tellija saab alati selge ülevaate projekti kulgemisest. Peatöövõtja lihtsustab informatsiooni juhtmist koostööpartnerite vahel ning saab loobuda paberil dokumenteerimisest. Projekteerija suhtlus tellijaga on selge ja dokumenteeritud ning kooskõlastatud eelprojekt on olemas valmis kujul esitamiseks EHRi. Ehitaja aga vabaneb paberkandjal blankettide täitmisest, saab juhtida efektiivselt tööjõudu ning veapangas näha märgistud pilte veagtöödes, mis vajadav parandamist. Kõik andmed on lihtsalt liidestavad kolmandate osapoolte rakendustega, mis tõstab veelgi efektiivsust.

PROJEKTIPANK

Digitaliseeri koostöö. Efektiivsem projekteerimisprotsess ning kommunikatsioon projekteerijate, tellijate ja ehitajate vahel.

DIGITAALSED BLANKETID

Ehitustöödespäevikud, koosolekute protokollid, betooni- ja kaetud tööde aktid ja mis iganes muud dokumendid, mis vajab digitaalset allkirjastamist.

TÖÖAJA ARVESTUS

Koosta igal objektil töögraafikud, kogu digitaalsed tunnilehed ning juhi tööjõudu efektiivselt. Raportid toovad välja ülekulud ning säästavad raha.

GANTT PLANNER

MS Project funktsionaalsusega GANTT tööriist aitab esitada keerukaid ajakavasid ajaskaalade abil ning planeerida töid tõusalt.

AutoCAD FAILIDE TUGI

2D ja 3D joonised alati käepärast. Buildocs objektijuhtimise tarkvara võimaldab avada .dwg, .rvt ja .ifc faile otse süsteemist.

VEAPANK JA ÜLESANDED

Märgi piltide peal konkreetsed vead, määra vastutavad ning lahenda vaegtööd kiiresti. Ülesanded aitavad hoida töid alati järjepeal.

MULTIPLATVORM

Buildocs on seal, kus oled sina. Süsteemi kogu funktsionaalsus on turvaliselt kättesaadav nii telefonis, tahvelarvutis kui ka arvutis.

KOHANDAMINE

Buildocs süsteemi arhitektuur on modulaarne. Seetõttu toimub kohandamine ja uue funktsionaalsuse arendus kordades kiiremini.

API

Kasutades Buildocs API-t saad liidestada oma majandustarkava või integreerida kolmandate osapoolte süsteemivälised rakendused.

Tee enda elu lihtsamaks juba täna