Buildocs platvorm

KASUTAJATUGI

Enimlevinud küsimustele leiad vastuse siin. Detailne kasutusjuhend on kättesaadav logides sisse süsteemi (Help) ning sealsamas leiad ka tehnilise toe telefoninumbri.


Buildocs platvorm

  • Buildocs on veebipõhine dokumendihaldustarkvara mis töötab pilve printsiibil. Igal ettevõttel on oma eraldiseisev süsteemi keskkond kuhu teiste ettevõtete kasutajad saavad ligi ainult kutsel. Projektidega sidumine toimib autoriseerimisel, ID-kaarti / Mobiil-ID kasutades, mis teeb isiku tuvastamist turvaliseks. Tehnoloogia võimaldab kasutajal näha kogu seotud dokumentatsiooni – nii enda ettevõtte, kui ka teiste ettevõtete objektidega, kuhu kasutaja oli nt. alltöövõtjana lubatud - ühes kohas kiirelt ja mugavalt. Enam ei pea otsima projekte e-mailides, mis kipuvad vahepeal kaduma, ega hoidma dokumente paberkandjal.

    Buildocs standard lahendusse kuulub kogu vajalik funktsionaalsus dokumentatsiooni koostamiseks, haldamiseks, jagamiseks ning allkirjastamiseks.

    Buildocs meeskond on aga teadlik sellest, et iga ettevõtte äriprotsessid on unikaalsed, seepärast pakume võimalust süsteemi täiendada või kohandada vastavalt iga kliendi nõudmistele.

    Loodame, et Buildocs lahendus vabastab meie kliente rutiinsest tööst ja uputatavast meilivahetusest, panustades kõikide tööprotsesside efektiivsusele ja ettevõtte kasvule. Omalt poolt oleme alati valmis koostööks ja arenguks.