Pilvepõhine jooniste haldus

Digitaliseeri koostöö.
Proovi tasuta

Pilvepõhine jooniste haldus muudab koostöö osapoolte vahel kiireks ja läbipaistvaks

Lae joonised Buildocsi keskkonda ja anna seotud kasutajatele ligipääsu. Töö muutub kohe lihtsamaks, sest joonised ja kõik nendega seonduv (kommentaarid, revisjonid) on ühest kohast kättesaadavad. Revisjonide haldus ja igapäevased teavitused jooniste muutmiste kohta lihtsustavad ehitusprotsessi.

Unusta segadus

Sa ei pea uut joonise versiooni iga kord üles laadima. Lae ülesse esimene joonis ja tööta sellega – muuda, kommenteeri, paranda. Uus versioon säilib süsteemis automaatselt ja vana jääb samuti alles. Tänu sellele muutub töö efektiivsemaks, sest kõik töötavad õige versiooni kallal ja kõik seotud isikud saavad automaatse teavituse muudatuste kohta.

Ava joonised kõikides seadmetes.

Nii telefonist, arvutist kui ka tahvelarvutist saab avada faile ja jooniseid, teha märkmeid, kommenteerida, lisada fotosid ning palju muud. Logi näitab, millised muudatused on tehtud dokumentides ja failides.

Sujuv meeskonnatöö

Anna või keela ligipääs joonistele kasutajapõhiselt. Allkirjasta dokumente digitaalselt ja saada neid teistele isikutele allkirjastamiseks süsteemi siseselt. Automatiseeritud failide nimetamine vastavalt MKM nõuetele välistab jooksvad vead. Jaga Buildocsis olevaid faile ja dokumente ka väljaspool süsteemi.

Rohkem rakendusi